Dárek ke dni D

Dostali jste pozvání na svatbu? Nebo se dokonce bude vdávat vaše dcera, nebo ženit váš syn? Určitě přichází spousta otázek a jednou z nich je: „Jaký svatební dárek vybrat?“ Vaše duše říká, něco fakt výjimečného pro tak výjimečnou chvíli, ale trh nic takového nenabízí.

Zdroj: Pixabay

A právě pro tyto chvíle a tyto pocity jsme vymyslely svatební krabičky. Základem je plechová krabička s motivem dle vlastního výběru. Pokud chcete krabičku ještě více osobní, máte možnost nechat dotisknout k vybranému motivu jména novomanželů a třeba i datum svatby. Pokud ještě ani to vám nestačí, můžeme vyrobit na zakázku krabičku s vámi dodaným motivem, fotkou a jmény novomanželů. Motiv je na krabičce natištěn, aby byla zachovaná stálost potisku. Současně i u tisku hlídáme, abychom dodržely originalitu a jedinečnost krabičky. Tedy nemůže se stát, že budou vyrobeny dvě stejné krabičky.

Krabička je ale jenom obal, obal na vzpomínky z prvního dne manželství (svatební přání, slova podpory a naděje, zátka od svatebního přípitku, fotografie, podvazek…), ale i na uschování všech důležitých dat a vzpomínek z průběhu manželství. K zapsání všech důležitých společných momentů manželství jsme do každé krabičky přidaly blok se stejným motivem jako je na krabičce a bílou propisku.

Zdroj: Darodějky

Obsah krabičky bude stejně originální a jiný jako je i každé manželství jedinečné. Kdykoliv v průběhu života, v dobách dobrých i zlých, ve dnech pochybností, životních rozhodnutí, ve chvílích radosti i smutku, ve chvílích euforie i nostalgie, je dobré se vrátit ke kořenům společných začátků a zavzpomínat, jak a proč to všechno začalo.

Každá krabička má dva hlavní hrdiny a ti tvoří společný příběh. Tento dárek dostávají novomanželé, je určený jen pro ně a jen oni mají právo vkládat a zapisovat pro ně nejdůležitější okamžiky, na které by neradi zapomněli. Záleží na jejich aktivitě a vnímavosti, jak moc bude příběh bohatý a jakou bude mít hodnotu.

Krabička pro novomanželé je symbolem jejich lásky, společného svazku, jejich budoucnosti.

Pokud se rozhodnete darovat svatební krabičku, investujete do hodnot jako je láska a rodina.

Darodějky

Zdroj: pixabay

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů