DÁREK NA NAROZENINOVOU OSLAVU

Říká Vám dítě asi tak dvakrát do týdne, že půjde na narozeninovou oslavu své kamarádky, svého kamaráda? A vymýšlení dárků přenechává na vás? A pak když se potom ptáte, co oslavenec dostal za dárky, zjistíte, že se mu potkalo hned několik velmi podobných nebo dokonce stejných (a vy víte, že jsou to ty, které se zrovna v tuto dobu nachází na nejbližším regále v hračkářství).

Tak tyto stále se opakující momenty nás inspirovaly k vytvoření trochu jiného dárku. A abychom nemusely řešit pohlaví, věk a ani zrovna módní trendy, použily jsme obrázky od Jany Andréskové z dílny Kukando, které splňovaly všechny naše požadavky a k tomu se nám nesmírně líbí.

Sama autorka napsala: “ Myšlenka dětských barevných obrázků totiž vznikla ve chvíli, kdy si náš syn Jáchym začal stěžovat, že pořád něco maluju, ale pro něj a jeho sestru Evičku nic. A tak vznikly sloní sourozenci, kteří byli záhy následováni koníky, kočičkou, sluníčkem a šnečkem. Postupně se přidávala další zvířátka, až z nich je pěkné stádo.“

Při pátrání, co používají všechny děti bez rozdílu věku jsme došly k závěru, že blok a pastelky. A tak myšlenka použít obrázky na přední stranu bloku byla na světě. A protože (jak už jste si asi všimli) máme rády krabičky (a nejvíce plechové), přidaly jsme k bloku a pastelkám i krabičku se stejným motivem. Děti a ženy milují krabičky. Tam se toho přece schová.

Krabičky i bloky jsou ve dvou velikostech – malé a velké. Aby byl dárek kompletní, poskládaly jsem dárkovou sadu, která obsahuje  i  pastelky a přání k narozeninám.

Vše se dá koupit i samostatně v našem e-shopu.

Zdroj: Darodějky

A protože jsme Darodějky, a máme rády individuální přístup spojený s originalitou, doplnily  jsme  možnost vyrobit blok i krabičku se jménem.

Takže máme dárek,  přání k narozeninám a už chybí jenom nějaké balení. I na to jsme myslely a vybraly jsme pro vás papírovou tašku v přírodním vzhledu nebo klasickou bílou a červenou.

A jde se na oslavu narozenin.

Zdroj: Darodějky

Darodějky

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů