DÁREK PRO PANÍ UČITELKU

Opět je to tady.

Konec školního roku.

Děti se těší moc, rodiče už méně a nejvíc se nejspíš těší paní učitelky a páni učitelé.  Ty dva měsíce prázdniny jsou pro ně určitě zasloužené a potřebují nabrat nové síly na vzdělávání našich potomků.

Zdroj: Pixabay.com

Zajisté je mezi námi spoustu názorů na to s jakým nasazením a důsledností svou práci dělají, ale to patří do jiné diskuze.  Nelze popřít, že paní učitelky a páni učitelé se deset měsíců snažili předávat našim dětem vzdělání a formovat jejich osobnost.  A že to někdy není jednoduché.

A právě toto je důvod, kdy se hodí za jejich práci a úsilí poděkovat.

Zdroj: Darodějky

To ničím nenahraditelné „děkuji“ se to dá vyjádřit několika způsoby.

Nejčastěji květinou. Je to rychlé, dostupné řešení a nemůžete nic pokazit. Každou ženu potěší květina, ale všeho moc škodí.

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, co s tolika květinami dělat když třeba druhý den odjíždíte na dovolenou? Nebo kam je doma všechny dát?

Abychom vám trochu ulehčily život, udělaly jsme malý průzkum, co by tak paní učitelka uvítala. Na základě zkušeností a vašich diskuzí jsme připravily v našem e-shopu  dárky, které jsou nejvíce žádané.

  • Něco sladkého na pevné nervy
  • Oříšky pro podporu mozkové činnosti
  • Bylinkový sirup pro horké letní dny odpočinku
  • Mintové bonbony bez cukru dodají energii
  • Bylinná čajová směs pro pohodu a relaxaci

Pokud půjde udělat pruh fotek našich dárků, nebo alespoň některých

Na všech dárcích je, to nesmírně důležité slovo DĚKUJI. Těch není nikdy dost, a pokud s ním má vaše ratolest malý problém, není nutno nic víc říkat, vše je napsané. A co je psáno, to je dáno.

Nezapomeňte ani na trenéry, vedoucí kroužků, družinářky a všechny ostatní, kdo se během roku o vaše děti starali a pečovali.

Přejeme vám všem krásné prázdniny a mnoho zážitků, které si můžete uschovat do krabiček z cest nebo do krabiček Poklady dětství.

Darodějky

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů