NENÍ ROUŠKA JAKO ROUŠKA

V posledních týdnech se náš celý život točí kolem jednoho slova – koronavirus. Je až neuvěřitelné, jak se Češi dokážou semknout, podporovat, rychle zareagovat na danou situaci a přizpůsobit svoje výroby i podnikání a vše co umí pro jeden náš společný cíl – pomoc, aby se naše životy co nejdříve mohly vrátit k normálu.

Asi všichni tušíme, že ne vše bude jako dříve a že budeme muset změnit naše přístupy k určitým věcem, možná myšlení a v neposlední řadě někteří z nás možná i profese a zaměstnání. Víme to sami za sebe.

Pět let pracujeme na tom, abychom dostaly do podvědomí naše myšlenky, naše dárky s příběhem, aby to co děláme, dávalo smysl i vám a abychom tím lidem kolem sebe přinášely radost. Pochopitelně i nás čeká nejistá budoucnost, ale i tak se nevzdáváme a zkoušíme najít cestu jak pomoci v tom co umíme.

V únoru tohoto roku jsme se dohodly na spolupráci s Ligou vozíčkářů. Myšlenkou je přispívat z každého prodaného dárku Darodějek na činnost Ligy. Domluvily jsme se, že v našem vánočním katalogu bude představena činnost Ligy a upřesněny podmínky spolupráce. To jsme ale netušily, jak se situace během pár dní změní.

V tuto chvíli nevíme (ale doufáme) v jaké míře budou letos žádané vánoční dárky, ale přesto chceme dodržet slovo a pomoct.

Zareagovaly jsme a zorganizovaly šití a prodej roušek. Domluvily jsme se, že z každé prodané roušky Darodějek na našem eshopu www.jinedarky.cz, přispějeme na činnost neziskové organizace Liga vozíčkářů, která pomáhá lidem s fyzickým, kombinovaným a lehkým mentálním postižením.

Navíc jsme daly práci švadlenkám, které v této době nemohou pracovat, nebo jen velmi málo. Je to takové dva v jednom. Prodejem jedné roušky pomůžeme hned dvakrát.

A tak nás napadlo, že třeba i vám by se tento model mohl líbit. Pokud chcete pomáhat a dělat radost spolu s námi, nabízíme vám následující možnosti.

  1. CHRÁNÍM A FINANČNĚ PODPOŘÍM – 2V1

Koupíte roušku, kterou když nosíte, chráníte ostatní a současně pomůžete těm, kteří to potřebují a to nejen v době epidemie (Liga vozíčkářů)

  1. CHRÁNÍM, DARUJI A FINANČNĚ PODPOŘÍM – 3V1

Když ale koupíte roušek víc, můžete si pár nechat pro svoji potřebu a další třeba věnovat do nemocnice nebo domova pro seniory, současně tak i finančně podpoříte činnost organizace pro lidi s postižením. Pomůžete vlastně třikrát – nošením roušky chráním své okolí, nákupem podpořím činnost Ligy vozíčkářů a nakonec daruji (dělám radost) lidem, kteří ji potřebují.

Tak co, jdete do toho s námi?

Varianta 2v1 je velmi jednoduchá, pokud by jste ale roušky rádi věnovali a nevěděli kam a komu, rády Vám poradíme i pomůžeme, stačí nás kontaktovat.

Chci koupit roušku.

Darodějky

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů